Po 10 latach działalności firma Rafał Maciąga Photography zmienia nazwę na Bind up Photo. W ciągu tych lat firma przekształciła się w profesjonalny zespół, który realizuje kreatywną fotografię wraz z produkcjami wideo.

Łącząc doświadczenie z innowacyjnością, a kreatywność z rzetelnością tworzymy unikalną usługę fotograficzną. Pracujemy dla korporacji, firm i agencji, które doceniają nasze indywidualne podejście do każdego projektu oraz wyjątkowy sposób współpracy.

W Bind Up Photo łączy nas fotografia, a wyróżnia sposób, w jaki realizujemy wspólne cele.

Zapraszamy do współpracy.

Zespół bindupphoto.pl

CEO

RAFAŁ MACIĄGA – CEO

                   Zaangażowanie, Rzetelność i Zaufanie to sztandarowa dewiza, którą stosuję od 19-stu lat. Zapraszamy do współpracy.

TEAM

Agata Dąbrowska, fotograf reportażowy i eventowy. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza. Osoba ambitna, niezależna i obowiązkowa. Swoją dokładność uwielbia pokazywać na zdjęciach kulinarnych, które są jej pasją.  Fotoreportaż jest jej żywiołem, w którym realizuje się zarówno w pracy, jak i w czasie wolnym.

Zapraszamy do współpracy.

Justyna Majewska, fotograf reportażowy i portretowy. Studentka ostatniego roku studiów magisterskich na Uniwersytecie Warszawskim, kierunek fotografia prasowa, reklamowa i wydawnicza. Absolwentka roku warsztatowego na studium fotografii Związku Polskich Artystów Fotografików. Fotografuje to co kocha czyli muzykę, sztukę, architekturę ale przede wszystkim ludzi i ich emocje. Osoba otwarta, szukająca nowych wyzwań i możliwości.

Zapraszamy do współpracy.

Michał Wandachowicz, wideo operator i montażysta.

Absolwent dziennikarstwa oraz American Study Center na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją przygodę ze sztuką wizualną zawdzięcza fotografii. Swoje pierwsze kroki jako operator stawiał w Warszawskiej Szkole Filmowej na kierunku film i multimedia. Uwielbia swoją pracę! Dzięki pełnej mobilizacji i pasji każda realizacja jest sprawna i terminowa, a pozytywne usposobienie sprawia, że bez trudu nawiązuje kontakt z Klientem.