Finał Tour de Pologne

Jak co roku realizowaliśmy dla głównego sponsora Tour de Pologne Skandi wideo ze strefy Skandi w Krakowie na rynku głównym

Klienci Skandii jadą na Tour de Pologne

W tym roku obchodzone jest 70-lecie wyścigu kolarskiego Tour de Pologne. Z tej okazji, dla fanów kolarstwa Skandia Życie przygotowała specjalną strefę kibica, w której klienci Towarzystwa będą mogli na żywo oglądać zmagania najlepszych kolarzy świata i kibicować polskim zawodnikom. Stefa kibica Skandii Życie, w formie ekskluzywnego, mobilnego oddziału, będzie dostępna na metach poszczególnych etapów wyścigu w: Rzeszowie, Katowicach, Zakopanem, Bukowinie Tatrzańskiej i w Krakowie.

Dla gości strefy kibica Skandia Życie zaplanowała szereg atrakcji. Dzięki dostępowi do strefy VIP i oraz zaplecza wyścigu uczestnicy poznają kulisy Tour de Pologne i spotkają się z gwiazdami kolarstwa. Goście otrzymają pakiety kibica, jak również będą mogli odbyć przejażdżkę samochodem sędziowskim po trasie wyścigu oraz przeżyć niezwykłe doznania kulinarne serwowane przez mistrza kuchni.

Podczas Tour de Pologne klienci Skandii będą mieli okazję spotkać się z doradcą, który przedstawi szczegółowe informacje dotyczące oferty produktów i usług towarzystwa. Ponadto, możliwe będzie sprawdzenie swojej kondycji finansowej oraz poznanie praktycznych porad nt. efektywnego zarządzania umową i korzystania z aplikacji mobilnych Skandii.

Do udziału w kibicowaniu zawodnikom Tour de Pologne zaproszono wszystkich klientów towarzystwa, którzy wypełnili formularz zgłoszeniowy na www.skandia.pl.

W tym roku emocji z pewnością nie zabraknie. 70. Tour de Pologne, który rozpocznie się 27. lipca, będzie najbardziej górzystym wyścigiem w swojej historii. Wezmą w nim udział 23 drużyny, a wśród gwiazd na starcie staną m.in. Vincenzo Nibali, tegoroczny zwycięzca Giro d’Italia, oraz mistrz olimpijski z Londynu sir Bradley Wiggins.